REMM Otomotiv

Profesyonel Oto Boya...

Profesyonel Çözüm

7/24 Ulaşmak için 0544 443 76 76

remm otomotiv
Mekanik Arıza - Periyodik Bakım - Hasar Onarım - Araç Restorasyon - Kozmetik Bakım

Uzman Ekibimizle Boya Hizmeti

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları RENK BİLGİSAYARI yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.

Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işlemininin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Aracınız için profesyonel boya çözümleri:

Fırınlı boyama sisteminde aracın boyama işlemi bittikten sonra, 45 Dk. 65°C ısı verilerek kurutma işlemi yapılmaktadır.

BOYA KORUMA VE PASTA-CİLA

Hava kirliliği, asit yağmurları, katran ve tuz, UV güneş ışınları, toz, kuş pisliği, ağaç reçineleri, kalitesiz deterjan ve yıkama fırçaları boyaya zarar verir. Boyada parlaklık kaybına, koruyucu tabakanın zayıflamasına, kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmaya neden olur.

“0” km otomobilin boyasını ilk günkü parlaklığında korumak, kullanılmış araçları ilk günkü parlaklığına kazandırmak ve korumak için yapılan bir uygulamadır.

• Dış yüzeyler özel temizleyici ürünler ile temizlenir. Boya yüzerinden zift, toz, çamur, tuz vb. zararlı maddeler temizlenir. Lastik ve plastik aksamlar temizlenir. Jantlar balata tozlarından temizlenir.

• Boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından kaynaklanan yüzeysel çizikler giderilir.

• Boya yüzeyine, parlaklık arttırıcı ürünler uygulanır. Boya ilk günkü parlaklığına getirilir.

• Boya yüzeyi koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, UV güneş ışınlarını engelleyerek boyanın matlaşmasını önler. Kışın boyaya zarar veren çamur, tuz vb. zararlı maddelerden, hava kirliliğinin içerdiği tahrip edici etkenlerden ve asit yağmurlarından korur.

• Pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

Aracınızın boyasını ilk günkü görünümüne geri getiren bu sistemi yaz ve kış aylarına girerken yılda 2 defa yaptırmanız tavsiye edilir.

Firmamızda Mequiars Marka ürünler ile uygulama yapılmaktadır…